+420 724 001 419

pavla.schrotter@seznam.cz

Angličtina přes Skype

Angličtina přes Skype

Angličtina přes Skype je tu pro vás. Díky ní se standardně domluvíte do jednoho roka a pěkné rozhovory vedete již do dvou let.

Němčina pro začátečníky

Němčina pro začátečníky

Němčina přes Skype je tu pro vás. Díky ní se standardně domluvíte do jednoho roka a pěkné rozhovory vedete již do dvou let.

Ruština pro začátečníky

Ruština pro začátečníky

Ruština přes Skype je tu pro vás. Díky ní se standardně domluvíte do jednoho roka a pěkné rozhovory vedete již do dvou let.

Angličtina přes Skype.

Mluvit se naučíte jedině poslechem a mluvením. (Čtením učebnic se naučíte číst). 

O mně

Dobrý den, jmenuji se Pavla Schrötterová a nabízím vám společné lekce angličtina přes Skype. Od roku 2013 probíhá z mé strany angličtina přes Skype a od roku 2016 učím se živnostenským listem jako OSVČ na plný úvazek. Maturovala jsem na Gymnáziu Trutnov z anglického jazyka a poté vystudovala Vyšší odbornou školu v Karlových Varech v oboru cestovní ruch. V roce 2015 jsem získala zkoušku B2 z ročního denního studia anglického jazyka, dále studuji. Angličtinu jsem používala 20 let v hoteliérství a v průmyslových firmách v oddělení logistiky a obchodu. Angličtina přes Skype je tu pro vás.

angličtina přes Skype

Angličtina přes Skype

Jak lekce probíhají

angličtina přes Skype

Mluvte a rozumějte do roka

Angličtina přes Skype vás naučí mluvit a rozumět do jednoho roku. To vše díky konverzacím a poslechům filmů a videí v originále. Angličtina přes Skype probíhá tak, že si vše přeložíme, vysvětlíme a také vám poradím, jak se máte správně učit. Budete mluvit do roka, jestliže budete každý den poslouchat alespoň 20 minut. Pokud bude poslech delší, bude váš pokrok rychlejší. Pár žáků se díky každodenním poslechům dostalo na úroveň B2 (maturita) již v 8. třídě a to po 3 až 4 letech, kdy probíhala angličtina přes Skype. Dospělí mají výsledky podle investovaného času. Angličtina přes Skype vám přinese to, že se standardně domluvíte do jednoho roku a pěkné rozhovory vedete již do dvou let. Připomínám, že tato skutečnost platí pouze při každodenních posleších. Poslechy lze vynechat maximálně 1 den v týdnu. Angličtina přes Skype je tu pro vás.

Nabízené služby

Angličtina přes Skype

Děti

Nudí tě angličtina ve škole? Mě taky nudila. A proto je tu pro tebe angličtina přes Skype . Samotná angličtina přes Skype bude probíhat tak, že budeme spolu poslouchat to, co baví v tebe. Angličtina přes Skype se bude například zabývat tvými oblíbenými písničkami, hrami, youtubery nebo videi. Jen si vše musíš pouštět každý den. Za pár měsíců, kdy bude probíhat angličtina přes Skype, nejen že svou třídu ve škole předběhneš, ale co je hlavní, budeš rozumět a mluvit anglicky. Angličtina přes Skype je tu pro tebe.

Úplní dospělí začátečníci

Nelitujte, že jste neměli ve škole angličtinu. Začnete od začátku, bez nudy a školních chyb, které zdržují. Dnes jsou nesrovnatelně lepší podmínky k učení jazyků, než byly dříve. Řešením je například angličtina přes Skype. Už žádné 2 - 3 hodiny týdně po dobu 10 let ve škole a mluvit stejně neumíte. A z ničeho jsou pokroky krásně vidět. Proto budete mluvit do roka. Podmínkou je poslouchat denně, stejně jako se denně najíte, umyjete, prostě jde o to, správně investovat svůj čas. Angličtina přes Skype neřeší, kolik je vám let. Angličtina přes Skype je tu pro Vás.

Rodiče dětí

Čím jsou děti mladší, tím rychleji se učí. Angličtina přes Skype lze u dětí od 3 let zvládnout, když chtějí. Jde o děti, které dobře mluví česky a zajímá je možnost mluvit anglicky, když se o tom dozvědí od rodičů. Pro děti od 3 do 8 let je individuální angličtina přes Skype vhodná pouze 20 minut. Dítě se soustředí nonstop a ne jako ve třídě s ostatními dětmi. Angličtina přes Skype je pro děti od 9 let možná už na celých 45 minut. Když na děti dohlédnete, aby denně poslouchaly, co uděláme při hodině, můžete se spolehnout na jejich pokrok, a to bez „učení = mučení". Např. student 12 let (1/2022) po 13 lekcích bude přeřazen do rychlejší poloviny třídy. Angličtina přes Skype je tu pro vás.

Falešní začátečníci

Začínali jste mnohokrát, ale stále se bojíte mluvit? Angličtina přes Skype je tu pro vás. Mluvíte složitou českou řečí, takže jednoduchou řeč jako je angličtina, se naučíte. Ano, ve srovnání s češtinou nebo němčinou je to jednoduchá řeč. Jestli se bojíte jen kvůli věku, pak je angličtina přes Skype tou správnou volbou a vaše obava je zbytečná. Já sama začala ve 47 letech na stupni A2, což mi stačilo k běžnému domluvení se v práci a k psaní emailů. Po dalších 2 letech jsem byla na stupni B2 a poslouchat mě napadlo až posledních 6 měsíců, když mě naštval můj pomalý pokrok v klasické jazykové škole. Angličtina přes Skype je tu pro vás.

Ceník

Angličtina přes Skype

  • děti od 9 let, mládež a dospělí za 500 Kč/45 minut
  • děti 3 - 8 let za 250 Kč/20 minut

Angličtina přes Skype je vždy individuální. Interakce jeden student a jeden učitel zaručuje nejrychlejší pokrok. Platíte pouze lekce, kterých se skutečně zúčastníte. Zrušit termín lze jednoduše mailem, SMS zprávou nebo chat zprávou na Skype nejpozději 4 hodiny před začátkem samotné lekce.

Kontakt

PO - ČT od 7:30 do 20 hodin

Angličtina přes Skype

  • Lektor: Pavlína Schrötterová
  • Mobil: +420 724 001 419
  • Email: pavla.schrotter@seznam.cz

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.